Разреди

НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ

Администрација

О нама

Добро дошли на сајт наше школе, где вам на располагању стоје информације о њеној богатој историји. Поносни на своју традицију, са јасном визијом за будућност, желимо да представимо нашу школу свима који посете нашу интернет страницу. Ми смо школа са традицијом и угледом, стручним и квалитетним кадром,  оспособљена за савремено и успешно образовање и васпитање наших ученика и истовремено средина у којој је право задовољство радити.

Тежимо стручности и високој професионалности у  раду са  ученицима. Негујући тимски рад и стручно усавршавање постижемо запажене резултате.  Сталним опремањем школе стварамо услове за ефикасну, квалитетну и савремену наставу  и унапређујемо сарадњу са родитељима и локалном заједницом.

Поделићемо са вама наше успомене, постигнуте успехе као  и планове за будућност који представљају нове изазове за наше ученике и наставнике.

Добро дошли!

Маријан Ранчић